O nas

Auto Galeria Zabudowy

W 2001 roku w Poznaniu powołano do życia firmę, z której usług dziś chętnie korzysta wiele firm użytkujących w codziennej pracy flotę samochodów zabudowanych. Auto Galeria to spółka z kilkunastoletnią tradycją wchodząca w skład Grupy Bemo Motors. W 2005 roku firma rozpoczęła nowy etap działalności - w Gorzowie Wielkopolskim na obszarze Kostrzyńsko - Słubickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej powstała nowa montownia, która pozwoliła na rozpoczęcie stałej produkcji zabudów dla pojazdów dostawczych specjalnego przeznaczenia oraz specjalistycznych samochodów dowolnej marki. Od tego czasu nieustannie doskonalimy technologię produkcji, aby każdego dnia w pełni satysfakcjonować naszych klientów.

Od początku działalności firma zajmuje się produkcją zabudów dedykowanych samochodom dostawczym, szeroko rozumianą modernizacją pojazdów, naprawą uszkodzeń powypadkowych i doposażeniem aut. Nieustannie rozwijamy zakres naszych usług, aby w pełni sprostać oczekiwaniom naszych klientów. Oprócz produkcji zabudów oferujemy także długoterminowy wynajem pojazdów, posiadamy także własną flotę transportową. Tworzymy nowoczesne, funkcjonalne i bezpieczne produkty, które od lat znajdują zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu i biznesu. Bogaty warsztat nieustanie doskonalony przez wykwalifikowanych specjalistów pozwala nam stosować innowacyjne rozwiązania dostosowane do indywidualnych potrzeb nawet najbardziej wymagającego klienta.

GB

Jesteśmy także uczestnikiem programu VanPartner by Mercedes-Benz 2016-2018.

Posiadamy certyfikat Dholandia, jako partner handlowy z przyznaną autoryzacją do sprzedaży oraz montażu pełnej gamy wind załadowczych firmy Dholandia.

Produkowane przez Nas nadwozia izotermiczne i chłodnicze posiadają wymagane atesty, m.in. zgodność z umową ATP określającą temperatury transportu artykułów zamrożonych i schłodzonych. Auto Galeria przy współpracy z Akademią Górniczo- Hutniczą w Krakowie realizowała program „Innowacyjne rozwiązanie konstrukcyjne zabudów samochodów dostawczych ukierunkowane na modułowość oraz redukcję masy”.

GB